Spektakl "Zebra ucieka z pasów"

9 listopada 2023r. przedszkolaki miały przyjemność uczestniczyć w przedstawieniu pt. ,,Zebra ucieka z pasów”, które dostarczyło naszej młodej publiczności niezapomnianych wrażeń. Przedstawienie opowiadało historię Zebry, która postanowiła odważnie uciec z pasów, aby odkrywać nowe, fascynujące miejsca. Utalentowani aktorzy poruszyli temat bezpieczeństwa na drodze, ucząc dzieci, jak ważne jest przechodzenie przez jezdnię tylko na pasach i zachowanie ostrożności. Widownia była zachwycona kreatywnymi dialogami, zabawnymi piosenkami oraz dynamicznymi układami choreograficznymi. Przy użyciu kolorowych kostiumów przedstawienie przeniosło nasze przedszkolaki w magiczny świat, w którym można nauczyć się ważnych i przydatnych rzeczy w sposób przyjemny i interesujący. Spektakl "Zebra ucieka z pasów" pokazał, że nauka może być nie tylko ciekawa, ale także pełna zabawy. Dzieci mogły jednocześnie śmiać się i uczyć, a także zobaczyć na własne oczy, jak można w praktyce dbać o swoje bezpieczeństwo na drodze. Przedstawienie nie tylko dostarczyło wiele wspaniałych emocji, ale też podkreśliło, jak istotne jest wspieranie inicjatyw edukacyjnych, które skupiają się na bezpieczeństwie naszych najmłodszych. Dzięki przedstawieniu nasze przedszkolaki nie tylko dobrze się bawiły, ale również zdobyły nową wiedzę, która będzie przydatna w ich codziennym życiu.