Konkurs "Najpiękniejsza ozdoba świąteczna"

,,NAJPIĘKNIEJSZA ŚWIĄTECZNA OZDOBA BOŻONARODZENIOWA”

Boże Narodzenie i czas przygotowań do świąt to najpiękniejszy okres w całym  roku. Dla zachęcenia dzieci do kultywowania tradycji Panie: Karolina Witkowska i Agnieszka Orlik  zorganizowały konkurs na ,,Najpiękniejszą Świąteczną  Ozdobę Bożonarodzeniową”.

Celem  konkursu było przede wszystkim  przybliżenie i zainteresowanie dzieci  tradycjami Świąt Bożego Narodzenia, rozwijanie i kształtowanie wyobraźni artystycznej oraz prezentacja talentów plastycznych. Dzieci oraz rodzice wykazali się ogromną pomysłowością. Do konkursu zgłoszono 42 prace.

Wszystkie prace  zachwyciły komisję i wybór tych najpiękniejszych był niezwykle trudny.

Jury wyłoniło następujących laureatów:

W KATEGORII 3-4 LATKI:

1 MIEJSCE :  Karina Szczepaniak – grupa Pszczółki

2 MIEJSCE :Filip Pasek – grupa Smerfy

3 MIEJSCE: Kornel Kucharski – grupa Misie

W KATEGORII 5-6 LATKI:

1MIEJSCE: Klaudia Szczepaniak – grupa Słoneczka

2MIEJSCE: Nikola Głowacka – grupa Biedronki

3MIEJSCE: Julia Orłowska – grupa Motylki

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplom oraz  słodki upominek, a zwycięzcy nagrody rzeczowe oraz dyplomy.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom i dzieciom za udział w naszym konkursie. Mamy nadzieje, że wykonanie ozdób Bożonarodzeniowych było dla Państwa okazją do wspólnej zabawy i miłego spędzenia wolnego czasu z dziećmi.

Zapraszamy do obejrzenia wystawy ozdób Bożonarodzeniowych!

Serdecznie dziękujemy i gratulujemy wszystkim uczestnikom!