Bal karnawałowy

Bal karnawałowy dla  przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. To atrakcja bardzo lubiana przez dzieci, dostarczająca im wielu przeżyć i radości. Dlatego 12.01.2024r w naszym przedszkolu odbył się wielki Bal Karnawałowy u Pani Zimy.

Tego dnia  już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, księżniczki, motylki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana - nie sposób wymienić tych wszystkich  postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy.

Na tą wyjątkową okazję zaprosiliśmy Dj-a, który zachęcał dzieci  do tańca z przygotowaną muzyką, która była skoczna i rytmiczna. Przebierańcy świetnie się bawili  uczestnicząc we wspólnych zabawach. Nie zabrakło również konkursów, w których wszyscy chętnie uczestniczyli. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło. Uśmiech nie znikał dzieciom twarzy. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, to było głównym celem tego balu.  Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały balową salę. Następny bal już za rok!


12.01.2024