Nasze grupy

Grupa I
SMERFY

GRUPA SMERFY

to dzieci 4 letnie. Pracuje w niej pani: mgr Anna Wlazło w zastępstwie pani Anny Kowalczyk. Dzieci z naszej grupy bardzo chętnie przychodzą do przedszkola i uczestniczą w różnych zajęciach i zabawach. Bardzo lubią śpiewać i tańczyć, wykonywać prace plastyczne różnymi technikami, budować przeróżne budowle podczas zabaw konstrukcyjnych. Wiele radości sprawiają nam zabawy na placu przedszkolnym oraz spacery po najbliższej okolicy. Dzieci starają się być dla siebie miłe i koleżeńskie, dzięki czemu atmosfera na grupie jest wspaniała.

Grupa II
PSZCZÓŁKI

3 i 4-latki

Miód, Pszczoła, Pływające, Owad

GRUPA PSZCZÓŁKI

to dzieci 3 i 4-letnie. W grupie pracuje pani: mgr Ewa Redestowicz. Jesteśmy ciekawi świata i interesujemy się  wszystkim co nas otacza. Poznajemy przedszkole, nasze Panie i rówieśników z którymi spotykamy się codziennie. Dużo czasu spędzamy  na wspólnej zabawie, ale pamiętamy również o rozwijaniu umiejętności samoobsługowych. Podczas  zajęć staramy się skupić uwagę, żeby poznać wiele ciekawych rzeczy. Uczymy się tańczyć, śpiewać, rysować i  malować. Lubimy zabawy  na placu zabaw i spacery na świeżym powietrzu. Po całym dniu wypełnionym wrażeniami odpoczywamy słuchając muzyki relaksacyjnej i bajek.

Grupa III
MISIE

GRUPA MISIE

uczęszczają do niej dzieci 3 -letnie, które dobrze czują się w przedszkolu i chętnie do niego przychodzą. Dzieci bardzo interesuje wszystko, co dzieje się w przedszkolu, to, co je otacza, są ciekawe świata i chętnie zdobywają nowe wiadomości i umiejętności. Po intensywnej pracy i wielu wrażeniach związanych z odkrywaniem otaczającego świata, chętnie odpoczywamy słuchając kołysanek lub bajek. Z dziećmi pracuje pani mgr Emilia Brociek.

Grupa IV
KRASNOLUDKI

Krasnal Ogrodowy, Gnome, Cement, Kamień

GRUPA KRASNOLUDKI

4-latki. Z dziećmi pracuje
mgr Karolina Witkowska w zastępstwie Pani Eweliny Wziątek. Dużo czasu poświęcamy na poznanie zasad panujących w przedszkolu oraz staramy się ich przestrzegać. Lubimy bawić się wspólnie  i organizować    nowe, ciekawe zabawy. Chętnie bierzemy udział w różnorodnych zajęciach, podczas których poznajemy  otaczający nas świat.

GRUPA V
SŁONECZKA
 5 i 6-latki

Słońce, Szczęśliwy, Sunshine, Złota

GRUPA SŁONECZKA

to grupa dzieci 5-letnich. W grupie pracuje:  mgr Paula Rawicka. W naszej grupie „uczymy się bawiąc i bawimy ucząc”. Wszystkie nasze działania zmierzają do poznania siebie, dostrzeżenia innych, poznania świata. Uczymy się też samodzielności w działaniu. W czasie zajęć śpiewamy, tańczymy, wyklejamy, malujemy farbami, kolorujemy. Bardzo lubimy spacery i zabawy w ogrodzie przedszkolnym. Po ciężkiej pracy relaksujemy się i odpoczywamy słuchając czytanych książek i muzyki.

GRUPA VI
BIEDRONKI
5 -latki

Biedronka, Natura, Owad, Chrząszcz, Owad

GRUPA BIEDRONKI

Jesteśmy grupą dzieci  5-letnich. Każdego dnia odkrywamy nasze  przedszkole,  do którego przychodzimy z wielką radością. Miło spędzamy czas w naszej kolorowej sali, bawiąc się w kącikach zainteresowań. Podczas zajęć uczymy się wierszy, piosenek, chętnie malujemy, rysujemy i lepimy. Dużo radości sprawiają nam spacery i zabawy na placu przedszkolnym, gdzie rozładowujemy pokłady naszej energii. W naszej grupie pracuje mgr Wioleta Tarnowska.

GRUPA VII
MOTYLKI

Motyle, Motyl, Edukacyjny Film Animowany

GRUPA VIII
ŻABKI

4-5-latki

GRUPA MOTYLKI

uczęszczają do niej dzieci  6-letnie. Jesteśmy bardzo wesołymi i pomysłowymi przedszkolakami. Lubimy wspólne zabawy w kącikach zainteresowań. W naszej grupie uczymy się zgodnie bawić, dbać o nasze zabawki, ładnie zjadać posiłki, dbać o czystość i porządek. Chętnie wykonujemy różnego rodzaju prace plastyczne, śpiewamy, tańczymy i recytujemy wierszyki. W trakcie spacerów poznajemy otaczające nas środowisko. Nie zapominamy też o czynnościach samoobsługowych. Znaczna część z nas potrafi już samodzielnie nałożyć buty i kurtkę. Naszą grupę prowadzi pani
mgr Ewelina Markowska-Ślufarnik.

GRUPA ŻABKI

to grupa dzieci 5 i 6-letnich. W grupie pracuje:  pani Paulina Wieczorek w zastępstwie pani Kingi Janowskiej. W naszej grupie „uczymy się bawiąc i bawimy ucząc”. Wszystkie nasze działania zmierzają do poznania siebie, dostrzeżenia innych, poznania świata. Uczymy się też samodzielności w działaniu.          W czasie zajęć śpiewamy, tańczymy, wyklejamy, malujemy farbami, kolorujemy. Bardzo lubimy spacery  i zabawy w ogrodzie przedszkolnym. Po ciężkiej pracy relaksujemy się       i odpoczywamy słuchając czytanych książek i muzyki.