Nasze grupy

GRUPY W NASZYM PRZEDSZKOLU W ROKU 2018/2019


Grupa I 
SMERFY
6-latki


 


Grupa „Smerfy” to dzieci 6-letnie. Pracuje w niej pani: mgr Katarzyna Błaszczyk. Dzieci z naszej grupy bardzo chętnie przychodzą do przedszkola i uczestniczą w różnych zajęciach i zabawach. Bardzo lubią śpiewać i tańczyć, wykonywać prace plastyczne różnymi technikami, budować przeróżne budowle podczas zabaw konstrukcyjnych. Wiele radości sprawiają nam zabawy na placu przedszkolnym oraz spacery po najbliższej okolicy. Dzieci starają się być dla siebie miłe i koleżeńskie, dzięki czemu atmosfera na grupie jest wspaniała. 

                                                                  

Grupa II
PSZCZÓŁKI
6-latki


 Grupa III
MISIE

3-latki

 


Grupa  „Pszczółki” to dzieci 6-letnie. W grupie pracuje pani: mgr Anna Kowalczyk – wychowawca  Jesteśmy ciekawi świata i interesujemy się  wszystkim co nas otacza. Poznajemy przedszkole, nasze Panie i rówieśników z którymi spotykamy się codziennie. Dużo czasu spędzamy  na wspólnej zabawie, ale pamiętamy również o rozwijaniu umiejętności samoobsługowych. Podczas  zajęć staramy się skupić uwagę, żeby poznać wiele ciekawych rzeczy. Uczymy się tańczyć, śpiewać, rysować i  malować. Lubimy zabawy  na placu zabaw i spacery na świeżym powietrzu. Po całym dniu wypełnionym wrażeniami odpoczywamy słuchając muzyki relaksacyjnej i bajek.

 

 

 

Do naszej grupy „Misiów” uczęszczają dzieci 3-letnie. Jesteśmy bardzo wesołymi i pomysłowymi przedszkolakami. Lubimy wspólne zabawy w kącikach zainteresowań. W naszej grupie uczymy się zgodnie bawić, dbać o nasze zabawki, ładnie zjadać posiłki, dbać o czystość i porządek. Chętnie wykonujemy różnego rodzaju prace plastyczne, śpiewamy, tańczymy i recytujemy wierszyki. W trakcie spacerów poznajemy otaczające nas środowisko. Nie zapominamy też o czynnościach samoobsługowych. Znaczna część z nas potrafi już samodzielnie nałożyć buty i kurtkę. Naszą grupę prowadzi pani Ewelina Marowska-Ślufarnik
 

 


Grupa IV
KRASNOLUDKI
5-latki

 Grupa ,,Krasnoludki" to 5-latki. Z dziećmi pracuje mgr Wioleta Tarnowska. Dużo czasu poświęcamy na poznanie zasad panujących w przedszkolu oraz oraz staramy się ich przestrzegać. Lubimy bawić się wspólnie  i organizować    nowe, ciekawe zabawy. Chętnie bierzemy udział w różnorodnych zajęciach, podczas których poznajemy  otaczający nas świat.

 


GRUPA V
SŁONECZKA
4 i 5-latki

  
Grupa "Słoneczka" to grupa dzieci 4 i 5-letnich. W grupie pracuje:  mgr Lidia Prasek w zastępstwie za panią Ewelinę Wziątek. W naszej grupie „uczymy się bawiąc i bawimy ucząc”. Wszystkie nasze działania zmierzają do poznania siebie, dostrzeżenia innych, poznania świata. Uczymy się też samodzielności w działaniu. W czasie zajęć śpiewamy, tańczymy, wyklejamy, malujemy farbami, kolorujemy. Bardzo lubimy spacery i zabawy w ogrodzie przedszkolnym. Po ciężkiej pracy relaksujemy się i odpoczywamy słuchając czytanych książek i muzyki.

 GRUPA VI
BIEDRONECZKI
5 i 6-latki


GRUPA VII
ŻABKI
3 i 4-latkiGRUPA VIII
MOTYLKI

3 i 4-latki    

 


Grupa ,,Biedronki" to grupa 5 i 6-latków. Z dziećmi pracuje pani mgr Alicja Kazimierska. Jesteśmy grupą, która lubi wesołe zabawy w sali i na placu przedszkolnym. Wszystkie nasze działania rozwijają samodzielność, wpływają na rozwój naszych wszechstronnych zainteresowań. Lubimy wykonywać prace plastyczne, opowiadać o naszych przygodach oraz śpiewać piosenki. Chętnie bierzemy udział we wszystkich uroczystościach przedszkolnych oraz 
w konkursach.
   
 
     
 Nazywamy się „Żabki”. Jesteśmy grupą dzieci 3 i 4-letnich. Każdego dnia odkrywamy nasze  przedszkole,  do którego przychodzimy z wielką radością. Miło spędzamy czas w naszej kolorowej sali, bawiąc się w kącikach zainteresowań. Podczas zajęć uczymy się wierszy, piosenek, chętnie malujemy, rysujemy i lepimy. Dużo radości sprawiają nam spacery i zabawy na placu przedszkolnym, gdzie rozładowujemy pokłady naszej energii. W naszej grupie pracuje mgr Renata Markowska a do pomocy mamy panią Monikę Gregorczyk.  


 

Do „Motylków” uczęszczają dzieci 3 i 4-letnie, które dobrze czują się w przedszkolu i chętnie do niego przychodzą. Dzieci bardzo interesuje wszystko, co dzieje się w przedszkolu, to, co je otacza, są ciekawe świata i chętnie zdobywają nowe wiadomości i umiejętności. Po intensywnej pracy i wielu wrażeniach związanych z odkrywaniem otaczającego świata, chętnie odpoczywamy słuchając kołysanek lub bajek. Z dziećmi pracuje pani mgr Karolina Tkaczyk.


                                   

03.09.2018