Podsumowanie konkursu ,,Bezpieczne ferie zimowe"

Bezpieczne ferie zimowe

Z przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczny organizowany przez Publiczne Przedszkole w Przytyku dla wychowanków naszego przedszkola pt. ,,Bezpieczne ferie zimowe" został rozstrzygnięty! Celem konkursu była popularyzacja wiedzy na temat bezpieczeństwa, rozwijanie kreatywności, uzdolnień plastycznych oraz wrażliwości artystycznej dzieci. Prace były kreatywne i bardzo pomysłowe. Komisja konkursowa dokonała wyboru prac, biorąc pod uwagę estetykę wykonania zgodność z tematem oraz samodzielne zaangażowanie dziecka. Laureatami konkursu zostali : I miejsce Pola Wieśniak,  II miejsce Jakub Prasek, III miejsce Magda Wojtunik. Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy dyplom, a zwycięzcy nagrody. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz dziękujemy za liczny udział w konkursie.