Zabawa karnawałowa

Bal Karnawałowy w Przedszkolu

Karnawał to czas radosnych zabaw.  Bal karnawałowy natomiast to dla  przedszkolaków dzień niezwykły. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.
Zgodnie z naszą tradycją w poniedziałek 1 lutego 2021roku w przedszkolu odbył się kolejny bal karnawałowy, na który dzieci od dawna czekały. Tego dnia  już od rana w szatniach pojawiały się kolorowe postacie. Na czas zabawy, dziewczynki zamieniły się w księżniczki, królewny, wróżki, motylki itp., a chłopcy w piratów, policjantów, strażaków, Spider-Manów, Batmanów i wiele innych postaci bajkowego świata. Wesołą zabawę, w rytmie muzyki uatrakcyjniały konkursy. Dzieci świetnie bawiły się  w gronie swoich nauczycieli. Muzyka porwała wszystkich do tańca w rytm samby, disco i  Kaczuch. Dzieci były tak szczęśliwe i radosne, że jeszcze długo po zakończonej zabawie z ekscytacją opowiadały Wszystkim o swoich wrażeniach. W trakcie karnawałowych szaleństw był również czas na pamiątkowe indywidualne i grupowe zdjęcia.
Zabawa karnawałowa w przedszkolu zawsze dostarcza dzieciom wiele radości, przyjemności i niezapomnianych chwil, które na długo pozostają w ich pamięci.

01.02.2021