Konkurs komunikacyjny w Zakrzewie

KONKURS Z WYCHOWANIA KOMUNIKACYJNEGO
W tym roku po raz 10 Przedszkole Samorządowe w Zakrzewie przy współpracy Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Radomiu zorganizowało powiatowy konkurs z wychowania komunikacyjnego. W rywalizacji wzięło udział 14 trzyosobowych zespołów. Zespół z naszego przedszkola w składzie: Tymoteusz K., Joanna Sz., Maja Ś. nie stanął na podium, choć dzieci zaprezentowały wiedzę na wysokim poziomie-zabrakło odrobiny szczęścia. Dzieci rywalizowały w kilku konkurencjach. Ich wiedza musiała objąć znajomość znaków drogowych, numerów alarmowych, sygnalizacji świetlnej, bezpiecznego poruszania się po drodze, prawidłowego zachowania w środkach komunikacji. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i  nagrody ufundowane przez organizatorów, Po występie pani dyrektor Barbara Ślusarczyk zaprosiła wszystkich uczestników oraz ich opiekunów na słodki poczęstunek. Kiedy dzieci znów nabrały sił, przyszedł czas na wspólne zabawy i zawieranie nowych przyjaźni.

23.03.2018