Konkurs "jesienne warzywa i owoce"

"JESIENNE WARZYWA I OWOCE"

Przez cały ostatni tydzień września wszystkie grupy w naszym przedszkolu realizowały tematy związane z warzywami i owocami. Bogactwo  jesiennych darów, kolorów jest ogromnie różnorodne  i inspirujące. Aby to wykorzystać i jednocześnie zachęcić rodziców z dziećmi do eksperymentowania  pani Ewelina Wziątek postanowiła zorganizować konkurs.W ostatnich dniach września ogłoszony został w naszym przedszkolu konkurs pod hasłem: „JESIENNE WARZYWA I OWOCE” – do udziału zaproszone zostały wszystkie przedszkolaki wraz z rodzicami. Zaangażowanie było ogromne. Spora grupa dzieci razem z rodzicami przygotowała przepiękne materiałowe kukiełki i stworki z warzyw i owoców. Wszystkie prace zostały  wyeksponowane  w szatni przedszkola, aby każdy mógł je podziwiać. Pomysłowość i fantazja była zadziwiająca. Były tam owieczki, myszki, księżniczki, różne postaci przedstawiające kukiełki warzywne …. nie sposób wymienić je wszystkie  – bardzo pomysłowe i cudowne. Komisja konkursowa miała bardzo trudne zadanie, bo wszystkie przyniesione prace  były zachwycające i niepowtarzalne. Uroczyste wręczenie dyplomów i skromnych nagród odbyło się 5 października przy współudziale Pani Dyrektor oraz rodziców naszych zwycięzców.
Gratulacje dla wszystkich  za pomysłowość i zaangażowanie w konkursie!

05.10.2017