Festiwal Piosenki Wiosennej

FESTIWAL PIOSENKI WIOSENNEJ
Dnia 20.04.2018r. w naszym przedszkolu odbył się Festiwal Piosenki Wiosennej. Była to już druga edycja festiwalu organizowanego pod Honorowym Patronatem Wójta Gminy Przytyk pana Dariusza Wołczyńskiego. Uczestnikami były dzieci z przedszkoli i oddziałów przedszkolnych z terenu powiatu radomskiego. Głównym celem tego konkursu jest rozbudzenie zamiłowania do śpiewu i muzyki wśród najmłodszej części społeczeństwa, a także odkrywanie młodych talentów muzycznych. W tej edycji do udziału w konkursie zgłosiło się 7 przedszkoli. Łącznie z przedszkolakami z naszego przedszkola do konkursu przystąpiło 17 dzieci. Po wysłuchaniu wszystkich uczestników konkursu jury wyłoniło zwycięzców:
I miejsce-Publiczna Szkoła Podstawowa we Wrzosie
II miejsce-Publiczne Przedszkole w Przytyku
IIImiejsce-Samorządowe Publiczne Przedszkole w Wolanowie.
Laureaci otrzymali zestawy gier i puzzli. Wszyscy uczestnicy mogli sobie wybrać nagrody pocieszenia. Nagrody zostały ufundowane przez firmę Podłogi Drewniane Gajewski, Hydrobudowlanka Piotr Barszcz, firma  handlowo-usługowa Paciorek.

21.04.2018