Dzień Mamy i Taty

DZIEŃ RODZINY

Dzień Mamy Taty to wyjątkowe święto, które  każdy z nas dobrze zna i szanuje. Szczególnie dbają o nie wychowawcy i nauczyciele dzieci, którym zależy na edukowaniu, wychowaniu  i rozwoju najmłodszych. Wychowawcy wiedzą, jak ważną rolę odgrywają rodzice w życiu dziecka i wiedzą, że mądra miłość rodzicielska daje gwarancję tego, aby dzieci były zdrowe, radosne, życzliwe i otwarte na innych. Coroczne święto z okazji Dnia Mamy i Taty w Publicznym Przedszkolu w Przytyku  miało miejsce w poniedziałek - 28 maja 2018 r. W tym roku uroczystość zorganizowana została w Hali Sportowej w Publicznym Gimnazjum w Przytyku. Po wspaniałych występach, w których dzieci zaprezentowały swoje zdolności recytatorskie, wokalne i taneczne na twarzach rodziców zauważyć można było tylko jedno – wzruszenie i dumę ze swoich pociech. Po zakończonym programie artystycznym dzieci wręczyły swoim mamom piękne, własnoręcznie malowane kwiatuszki, a tatusiom papierowe krawaty i zaprosiły wszystkich gości na słodki poczęstunek. Atmosfera tej uroczystości była podniosła,  ale i bardzo radosna, przebiegała w niezwykle rodzinnej i miłej atmosferze. Podziękowań, braw i pochwał dla przedszkolaków tego dnia nie brakowało.

28.05.2018