ŻEGNAMY PRZEDSZKOLE

18 czerwca 2019r. w przytyckim przedszkolu odbyła się uroczystość zakończenia roku przedszkolnego oraz pożegnanie dzieci kończących edukację przedszkolną. Dla niektórych to były 4 lata wspólnych zabaw i zajęć, poznawania świata, podróży po porach roku. Przedszkolaki  na ostatniej uroczystości zaprezentowały występ artystyczny, który rozpoczął się od poloneza. Rodzice, którzy uczestniczyli w zakończeniu roku szkolonego zobaczyli swoje pociechy tańczące, recytujące i śpiewające, nagradzając je gromkimi brawami. Były także dyplomy i prezenty dla przedszkolaków oraz podziękowania, dla kadry z przedszkola i rodziców.   Przedszkole pożegnały grypy Smerfy, Pszczółki oraz Biedronki. Przedszkolaki po kilku latach nauki i wspólnej zabawy pożegnały Przedszkole i swoje wychowawczynie: Panią Katarzynę Błaszczyk, Panią Annę Kowalczyk oraz Panią Alicję Kazimierską.  Pani Dyrektor złożyła gratulacje Rodzicom Dzieci oraz gorące podziękowania za całoroczną, ofiarną pracę Gronu Pedagogicznemu. Dzieci z tych 3 grup od września 2019 r. wkroczą na nową drogę edukacji szkolnej. Życzymy im miłego wypoczynku i sukcesów w szkole. Ten dzień na długo zostanie w pamięci nas wszystkich.