Zakończenie roku 6 latków

ŻEGNAMY PRZEDSZKOLE

W czwartek 21.06.2018r. nasze ukochane przedszkolaki z grupy „Słoneczka” i ,,Pszczółki” żegnały przedszkole. Wierszami, odegranymi scenkami, ,,Tańcem hiszpańskim” w wykonaniu dziewczynek i ,,Zorbą” w wykonaniu chłopców zabrały całą publiczność w podróż po najpiękniejszych krajach Europy. Była to ostatnia uroczystość, która zaprezentowały nam dzieci, które spędziły w przedszkolu najpiękniejsze lata swojego dzieciństwa. Pod skrzydłami Pani Ewelinki i Pani Ani z nieporadnych maluszków wyrosły na mądre i samodzielne starszaki . Dla każdego wychowawcy jest to wzruszająca chwila, że muszą pożegnać się z dziećmi a dla dzieci, że żegnają swoje kochane panie i młodszych kolegów a zarazem duma dla nauczycieli, że do szkoły posyłają dzieci jak ,,oszlifowane diamenty”.Wszystkie dzieci kończące przedszkole otrzymało z rąk Pani dyrektor pamiątkowe dyplomy i książeczki z dedykacją. Nie zabrakło również podziękowań dla rodziców za wieloletnie zaangażowanie na rzecz przedszkola.

23.06.2018