Zabawa karnawałowa

ZABAWA KARNAWAŁOWA W PRZEDSZKOLU

Bal karnawałowy dla  przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć  i radości. W dniu 11.01.2018r.  w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy. Tego dnia  już od rana w przedszkolnych salach pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek,   można było spotkać Elsę, Batmana, wróżki, królewny, delikatne motylki, rycerzy, piratów, policjantów, czarownicę, wampiry, Spider-Mana, ...  nie sposób zliczyć   i wymienić tych wszystkich  postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Do tańca zachęcał wszystkich DJ przygotowaną na tę okazję specjalną muzyką. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi wychowawczyniami  w zabawach przez niego  prowadzonych . Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia.  Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę taneczną. Bal umożliwił dzieciom  i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom, a to było głównym celem tego balu. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych, balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok.

15.01.2018