Wyniki konkursu " Jesienne wariacje"

Jesień to czas, kiedy w przyrodzie zachodzi wiele ciekawych i fascynujących zjawisk. Jesień dostarcza nam wiele pomysłów i stanowi źródło inspiracji. Mając na uwadze ogromny potencjał możliwości tkwiący w naszych dzieciach, zorganizowałyśmy  w naszym przedszkolu jesienny konkurs pt. „Jesienne wariacje”.

W konkursie plastycznym wzięło udział 44 dzieci wraz z rodzicami.
Celem konkursu było rozbudzenie fantazji i wyobraźni twórczej dzieci, zaspakajanie potrzeby emocjonalnego związku z rodziną, kształtowanie wrażliwości dzieci na otaczające je środowisko oraz tworzenie atmosfery zadowolenia i radości z dobrze wykonanego zadania. 08 listopada  jury wyłoniło zwycięzców choć miało ciężki orzech do zgryzienia.
Wszystkie prace są bardzo piękne i ciekawe, będą zdobić nasze przedszkole, by pobyt w nim był jeszcze przyjemniejszy. Uroczyste wręczenie dyplomów oraz nagród przez Panią Dyrektor odbędzie się dnia 10.11.2021r. po akademii z okazji Odzyskania Niepodległości.

Dziękuję za udział w konkursie Martyna Wrzecion.

Wyniki konkursu:

I miejsce: Marysia Wojciechowska

II miejsce: Klaudia Szczepaniak

Marcel Łaski

III miejsce: Oliwia Golińska

Mateusz Woźniak

Wyróżnienie: Aleksander Rubinkiewicz, Jan Rubinkiewicz, Katarzyna Prasek,   Zuzanna Prasek, Kaja Białczak, Anna Sadownik, Marysia Bujska.

08.11.2021