Wycieczka przedszkolaków

WYCIECZKA PRZEDSZKOLAKÓW

W dniu 10 czerwca nasze przedszkolaki wyjechały na całodniową wycieczkę do Parku Rozrywki Pepeland. Jest to jednocześnie klub jeździecki. Dzieci po podróży rozpoczęły zabawę: w małpim gaju na drewnianych przeszkodach, mostkach,  huśtawkach zawieszonych na linach. Najmłodsi bawili się w sali zabaw: w basenie z kulkami, skakali na trampolinach, jeździli kolejką. Wszyscy skorzystali z przejażdżki  drewnianym wozem. Oglądaliśmy zwierzęta w mini zoo, małpkę, lamy, osiołka, kozy,  dużą ilość pasących się koni, biegające po łące kózki. Dzieci miały również możliwość przejażdżki na kucykach. Po rozegranym przez chłopców meczu, przyszedł czas na odpoczynek w cieniu, w altance, gdzie dzieci posiliły się swoim prowiantem oraz przygotowaną kiełbaską z grilla. Następnie skorzystaliśmy z placu zabaw, na którym były karuzele, huśtawki. Kolejna atrakcja w ten upalny, czerwcowy dzień czekała na dzieci w drodze powrotnej - lody w McDonald. Przedszkolaki wróciły do domu zmęczone zabawą i upałem, ale radosne i zadowolone.