,,Święto Mamy i Taty"

Mama i tata to pierwsze słowa i najważniejsze osoby dla dziecka. Oznaczają miłość, szczęście, ciepło rodzinne i bezpieczeństwo. W dniach 26, 27.05.2021r w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji ,,Dnia Mamy i Taty". Przewodnim celem uroczystości było  przedstawienie w części artystycznej miłości, wdzięczności i szacunku dla rodziców za trud wychowania. Dzieci z każdej grupy zaprezentowały się w tańcu ludowym min: Krakowiak, Trojak, Koziorajka, Grozik, Polka, Kujawiak, Moja Maryneczka. Zaśpiewały również piosenki o tematyce rodzinnej, wyrecytowały piękne wierszyki dla kochanej mamusi i tatusia. Nie zabrakło również dla rodziców własnoręcznie wykonanych upominków. Z powodu pandemii rodzice nie mogli być obecni na widowni i na żywo podziwiać swoich pociech. Występy zostały nagrane, a każdy wychowawca przekazał je rodzicom swoich wychowanków. Wszyscy mamy nadzieję , że następną uroczystość z okazji dnia mamy i taty spędzimy razem.:)

28.05.2021