Wiosenne kanapki

NASZE KANAPECZKI

Nasze przedszkolaki z grup: Smerfy, Krasnoludki i Słoneczka podjęły się wykonania   wiosennych,  zdrowych  kanapek. Zajęcia kulinarne wiosną, to sama przyjemność! Świeże warzywa: sałata,  rzodkiewki i ogórki to doskonałe produkty, które świetnie smakują i mają mnóstwo witamin.  Dzieci z wielkim zaangażowaniem tworzyły na kanapkach ciekawe kompozycje. W związku z tym, po skończonej pracy bawiliśmy się w ,,Masterchefa". Ocenialiśmy i wybieraliśmy najciekawsze, najzdrowsze i najładniejsze ,,kanapkowe talerzyki". Przygotowane kanapki wyglądały bardzo smakowicie, więc szybko zniknęły z talerzy. Dzieci przy robieniu kanapek kształciły odpowiednie nawyki żywieniowe, rozwijały kreatywność, wyobraźnię oraz dbałość o higienę podczas sporządzania posiłków.  Pamiętajmy, że najlepiej smakują kanapki wykonane własnoręcznie. Dziękujemy rodzicom za pomoc w przygotowaniu produktów.