Walentynki w przedszkolu

WALENTYNKI

W dniu 14 lutego 2018 roku w naszym przedszkolu odbyły się WALENTYNKI – podczas spotkania dzieci: kultywowały tradycje walentynkowe, były zachęcane do okazywania uczuć innym osobom, czerpały radość ze wspólnej zabawy i pobytu w przedszkolu; rozwijały poczucie przynależności do społeczności przedszkolnej, poznały tradycje walentynkowe jak również budowały atmosferę przyjaźni i współdziałały w grupie, podczas licznych konkursów i zabaw. Za przygotowanie uroczystości odpowiadała grupa Krasnoludki pod opieką pani Oli. W tym dniu wśród atrakcji nie zabrakło pana listonosza, który wszystkim dostarczył walentynki, złożone wcześniej w skrzynce – poczcie walentynkowej. Odbył się quiz walentynkowy, rywalizacja między grupowa, która z nich najdłużej będzie odbijać balon, dzieci ozdabiały serduszkowe balony, tworzyły serduszkowego stworka, wyklejały serca. Dzieci z grupy „Żabki” również obchodziły w swojej grupie Walentynki. Dzień rozpoczęły od poznania tradycji związanych z tym świętem. I tu nie zabrakło również wesołych zabaw z balonami i emblematami w kształcie serc. Dzieci wykonały walentynkowe pocztówki, które losowały ze specjalnie do tego przygotowanej skrzynki. Na koniec Pani Dyrektor wręczyła każdemu dziecku słodki upominek, który trafił do nas dzięki  życzliwości Rodziców. Dziękujemy!!!