Teatrzyk dla dzieci

"SKLEP Z ZABAWKAMI"

27 listopada do naszego przedszkola zawitał Teatrzyk Urwis z przedstawieniem „Sklep z zabawkami”. Dzieci miały możliwość obejrzenia historii chłopca, który nie dbał o swoje zabawki i zostawiał je popsute w  kącie pokoju. Okazało się jednak, że one czują, myślą i chcą być naprawione, aby dalej można było się nimi bawić. Zabawki postanowiły udać się do sklepu , aby sprzedawca mógł je zreperować. Tak tez się stało i jak nowe wróciły do chłopca. Jakież było jego zdziwienie, gdy odkrywał radość płynącą z zabawy swoimi starymi misiami, piłkami, pozytywką. Zapomniał o telewizorze, tablecie, telefonie. Przedstawienie to pokazało dzieciom że można przyjemnie spędzać czas bez internetu, elektroniki. Mamy nadzieję, że nasi podopieczni wezmą przykład z chłopca ze spektaklu i na nowo odkryją zalety swoich zabawek.

27.11.2019