Spotkanie ze Świętym Mikołajem

Spotkanie z Mikołajem

Tegoroczna aura nie zmyliła świętego Mikołaja. Mimo braku białego puchu,ku uciesze swych najmłodszych miłośników, pojawił się w naszym przedszkolu 6 grudnia. Dzieci z niecierpliwością wyczekiwały spotkania z tym zacnym gościem, który  przyniósł  wspaniałe prezenty dla każdej grupy. Zabawy z Mikołajem przygotowała p. Wioleta Tarnowska z grupą Krasnoludki oraz p. Renata Markowska z grupą Żabki. W wesołe zabawy z Mikołajem włączyli się również wolontariusze z PSP w Przytyku. Przedszkolaki oczekując na przybycie świętego, wykonały dla niego prezenty- portrety Mikołaja, oraz zatańczyły taniec pomocników św. Mikołaja. Kochany przez wszystkich gość dostarczył dzieciom wiele radości i miłych wrażeń. W podziękowaniu za przybycie przedszkolaki zaśpiewały Mikołajowi piosenki, wyrecytowały wierszyki zaprosiły go do wspólnej zabawy. Żegnając się z dziećmi Mikołaj obiecał, że na pewno wróci za rok.