Przedstawienie w wykonaniu rodziców

RODZICE DZIECIOM

Dnia 20 czerwca 2018r. w naszym przedszkolu odbył się spektakl teatralny, zorganizowany przez P. Kingę Janowską i P. Renatę Markowską,  pod hasłem „Rodzice dzieciom”. Przedszkolaki obejrzały inscenizację pod tytułem „Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło”, w wykonaniu rodziców dzieci z grupy Żabki. Wszystkie złe postacie z bajek spotkały się w jednym miejscu, aby poprawić swój los i zachęcić dzieci do czytania bajek z ich udziałem. Dzięki doskonałej grze aktorskiej oraz niewątpliwym talentom rodziców, spektakl sprawił przedszkolakom ogromną frajdę. Wszystkie dzieci z ogromnym zaciekawieniem oglądały pojawiające się na scenie postacie, które dzięki fantastycznie dobranym strojom, były bardzo wyjątkowe i oryginalne. Wysiłek rodziców biorących udział w przedstawieniu został zrekompensowany gromkimi brawami i uśmiechami dzieci. Fantastyczną atmosferę uzupełniły wspólne śpiewy i tańce. Przedstawienie dostarczyło dzieciom i aktorom wiele radości i pozytywnych wrażeń. Dziękujemy wszystkim rodzicom za zaangażowanie i przygotowanie przedstawienia, a także za wygospodarowanie czasu w wypełnionym rodzicielskim grafiku, na te kilka prób, które ujawniły w Was utajone dotąd talenty i pozwoliły dostrzec bezcenny błysk dumy w oczach własnych dzieci.