Konkurs "W świecie bajek i baśni"

MIĘDZYGRUPOWY KONKURS
"W ŚWIECIE BAJEK I BAŚNI"

Dnia 24 listopada w naszym przedszkolu odbył się  międzygrupowy konkurs pt. ”W świecie bajek i baśni”- zorganizowany przez panią Renatę Markowską.  Celem  konkursu było  dzielenie się swoją wiedzą na temat bajek i baśni, a także rozbudzenie zainteresowań czytelniczych i czerpanie przyjemności ze wspólnych zabaw.  Trzyosobowe zespoły z wszystkich grup zmierzyły się z wieloma zadaniami, które jak się okazało nie sprawiły im większej trudności. Wszystkie dzieci  w obecności Komisji konkursowej wykazały się ogromną wiedzą na temat bohaterów bajkowych oraz znajomości tytułów bajek i baśni. Miały także wiele okazji do wspólnej zabawy i przeżywania pozytywnych emocji. Uczestnicy otrzymali dyplomy za udział w konkursie oraz słodki upominek, każda z drużyn wygrała również, dla swojej grupy, puzzle ufundowane przez Radę Rodziców.
Serdecznie dziękujemy wszystkim wychowawcom za rzetelne przygotowanie dzieci, rodzicom za zakupienie nagród, zaś dzieciom gratulujemy sprytu i posiadanej wiedzy!

26.11.2017