,,Moja miejscowość w barwach jesieni"

Konkurs plastyczny skierowany był do dzieci uczęszczających do Publicznego Przedszkola      w Przytyku. Prace były składane do 30 października, na konkurs wpłynęło 58 prac.  Celem konkursu było rozwijanie wrażliwości na piękno przyrody, odkrywanie oraz poznawanie ciekawych miejsc, nowych obiektów, zabytków historycznych, pięknych krajobrazów przyrody w najbliższej okolicy, kształtowanie wyobraźni twórczej, zdolności plastycznych  i manualnych dzieci, przedstawienie ciekawych miejsc w naszej okolicy w jesiennych barwach. Komisja konkursowa w składzie: p. Ewelina Markowska - Ślufarnik, p. Lidia Prasek i p. Wioleta Tarnowska wyłoniła następujących laureatów:

Kategoria wiekowa : 3 - 4 latki

I miejsce - Jakub Rogulski l.4 grupa Słoneczka

II miejsce Patryk Gołębiowski l.4 grupa Słoneczka

III miejsce Zuzanna Sobczak l.4  grupa Żabki

Kategoria wiekowa : 5 - 6 latki

I miejsce Mikołaj Kuba l.5 grupa Krasnoludki

II miejsce Aleksandra Rogulska l.6 grupa Smerfy

III miejsce Antoni Wrzecion l.5 grupa Słoneczka

Zwycięzcy otrzymali nagrody rzeczowe, dyplomy, batoniki, pozostali uczestnicy również otrzymali batoniki oraz pamiątkowe dyplomy za udział
w konkursie. Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział, a zwycięzcom składamy gratulacje. Zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.