Konkurs :"Jesienne Cyferki"

JESIENNE CYFERKI

W miesiącu październiku dzieciom z naszego przedszkola towarzyszyły jesienne zabawy. Aby pogłębić i zainspirować wychowanków oraz ich rodziców do twórczości o tematyce jesiennej pani mgr Lidia Prasek zorganizowała w naszej placówce konkurs pod hasłem: „Jesienne cyferki”. Udział oraz ogromne zaangażowanie dzieci jak i ich rodziców przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Powstałe prace były przepiękne i różnorodne. Kolorystyka oraz pomysłowość jak i estetykę prac można było podziwiać na urządzonej wystawie w przedszkolu. Komisja konkursowa miała bardzo trudne zadanie, bo wszystkie przyniesione prace  były niepowtarzalne. Uroczyste wręczenie dyplomów oraz nagród odbyło się 7 listopada  w poszczególnych grupach.
Jeszcze raz gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie!

07.11.2017