Koncert Bożonarodzeniowy

KONCERT Z MŁODZIEŻOWĄ ORKIESTRA DĘTĄ "MODERATO"

Dnia 26.12.2018r. już po raz trzeci dzieci z Publicznego Przedszkola w Przytyku miały możliwość udziału we wspólnym koncercie z młodzieżową orkiestrą dętą ,,Moderato" w kościele P.W Świętego Krzyża w Przytyku. W tym roku gościnnie brały udział również dziewczynki z pierwszej klasy Szkoły Podstawowej , które co roku biorą udział w koncercie, by swoimi sinymi głosami wzmocnić dziecięcy chór. Dzieci przy akompaniamencie orkiestry zaśpiewały pastorałki pt: ,,Chojka , Gore gwiazda Jezusowi".  Było to wyjątkowe przeżycie nie tylko dla członków rodziny , ale również dla parafian i gości przybyłych na koncert.  Dziękujemy kapelmistrzowi orkiestry Panu Radosławowi Piotrowskiemu za zaangażowanie przedszkolaków w tak wspaniałą uroczystość .