SPOTKANIE WIGILIJNE

Dnia 21 grudnia 2018r. dzieci z grupy „Motylki” i ,,Biedronki” z naszego przedszkola  przedstawiły Jasełka dla wszystkich przedszkolaków. Głównym celem tej uroczystości było wprowadzenie uczestników w radosną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia, kształcenie umiejętności wyrażania uczuć i przeżyć podczas inscenizacji  Jasełek, wzmacnianie więzi emocjonalnej, rozwijanie indywidualnych predyspozycji i uzdolnień aktorskich dzieci oraz nabywanie odwagi, śmiałości podczas występów przed publicznością. Mali aktorzy, w strojach prezentowali się doskonale. Dzieci przebrane w kostiumy postaci z Jasełek recytowały teksty i interpretowały w sposób aktorski swoje role, śpiewały kolędy, pastorałki i recytowały przygotowane wierszyki.  Na koniec  Pani dyrektor przedszkola, złożyła wszystkim życzenia Bożonarodzeniowe ,  a potem wszyscy składali  sobie życzenia łamiąc się opłatkiem.