INFORMACJE BIEŻĄCE

Informacja!!!

Nieobecności dziecka należy zgłaszać telefonicznie do sekretariatu przedszkola codziennie w godzinach od 7 do 9. Wpłaty za wyżywienie i nadgodziny będą wysyłane e-mailem  prosimy o uaktualnienie e-mail u wychowawców, jeżeli ktoś nie otrzymał informacji odnośnie opłat prosimy o zgłoszenie tego faktu do sekretariatu.

INFORMACJA!!!

Drodzy Rodzice podczas ferii zimowych ( 31.01. 2022 - 11.02. 2022r.)

dzieci dojeżdżające autobusami, przyjazd i odbiór z przedszkola we własnym zakresie.

Grafika wektorowa Babcia dziadek, obrazy wektorowe, Babcia dziadek  ilustracje i kliparty

Informacja!!!

Drodzy Rodzice, ze względu na niską frekwencję dzieci w przedszkolu nagrania dla Babć i Dziadków odbędą się:

- 21.02.2022r. grupy: MISIE, KRASNALE, SŁONECZKA

- 23.02.2022r. grupy: MOTYLKI, BIEDRONKI,SMERFY, PSZCZÓŁKI

edupolis | Bal karnawałowy dla dzieci w “Przedszkolnej Chatce”

Informacja!!!

Dnia 18.02.2022r. od godz. 9.00 – 11.00 w przedszkolu odbędzie się bal karnawałowy z oprawą muzyczną. Prosimy o przygotowanie strojów dla dzieci.(bez rekwizytów i masek)

W tym dniu dzieci będą miały również robioną sesje fotograficzną w strojach, zakup zdjęć dobrowolny.

Drodzy rodzice,

Nasze przedszkole bierze udział w projekcie edukacyjnym: „Wszystkie kolory świata” organizowanym przez UNICEF.  W ramach akcji dzieci wraz z rodzicami mogą przygotować specjalną charytatywną laleczkę UNICEF.

Celem projektu jest:

Kształtowanie wśród dzieci postawy tolerancji i otwartości na inne kultury,

Pokazanie dzieciom, że pomaganie może być nie tylko pożyteczne, ale także przyjemne.

Etapy projektu:

1.      Wykonanie szmacianej laleczki z wykorzystaniem szablonu, który dostępny jest u  wychowawców.

2.      Wypełnienie „aktu urodzenia” lalki

3.      Wszystkie laleczki wezmą udział w licytacji z której  dochód (w całości) zostanie przeznaczony na ratowanie życia dzieci.

WAŻNE INFORMACJE:

1. Termin wykonania laleczki: 11 luty 2022.

2. Wykonane laleczki należy przekazać wychowawcom

3. 15.02 odbędzie się licytacja wykonanych lalek. Każdy dorosły będzie mógł zaopiekować się jedną laleczką, przekazując przy tym darowiznę.

„Uszyj laleczkę – daj dzieciom życie”

Krajobraz zimowy w malarstwie | CzasNaWnętrze

KONKURS!!!

Serdecznie zachęcamy do udziału w konkursie plastycznym organizowanym przez Publiczne Przedszkole w Przytyku pt.: „Zimowy krajobraz Gminy Przytyk.” Prace przekazane na konkurs muszą być wykonane w formacie A4, techniką dowolną i mieć przymocowaną karteczkę zawierającą: imię i nazwisko uczestnika oraz nazwę grupy. Kryteriami oceny pracy będą: samodzielność wykonania, oryginalność, estetyka i pomysłowość. Wykonaną pracę konkursową  należy złożyć u wychowawców grup do dnia 30.01.2022r.

Powodzenia!

Ogłoszenie!!!

Drodzy Rodzice w przedszkolu są zgłoszone przypadki OSPY , prosimy o obserwowanie swoich pociech.

Kochani rodzice!

Rozkład jazdy autobusów obowiązuję na czas trwania nauki zdalnej w szkole podstawowej, ten sam rozesłany rodzicom od 20.12.2021r.

SZANOWNI RODZICE!!!

Informujemy, iż ze względu na stwierdzony przypadek COVID na terenie placówki, zajęcia w grupie KRASNALE oraz dzieci które miały bezpośredni kontakt z osobą chorą ( zostali o tym fakcie poinformowani) została nałożona kwarantanna przez SANEPID, dla pozostałych grup  - przedszkole funkcjonuje normalnie. Za utrudnienia przepraszamy.