Wyjazd do Hula Parku

PRZEDSZKOLAKI W HULA PARKU

Dnia 10 grudnia nasze przedszkolaki postanowiły wybrać się na integracyjną wycieczkę do Centrum Zabaw Hula Park w Radomiu. W wyprawie wzięła udział większość przedszkolaków pod opieką swoich wychowawczyń.  Hula Park  to świetne miejsce na  spożytkowanie nadmiaru energii oraz rozwój umiejętności psychomotorycznych u dzieci. I taki właśnie był cel wycieczki czyli  rozwijanie i doskonalenie sprawności ruchowej, zręczności, a także integracja dzieci. Ciekawą atrakcją okazała się ogromna konstrukcja składająca się z labiryntu rur, przejść, zjeżdżalni i basenów z piłeczkami, ale wśród naszych przedszkolaków nie brakowało dzielnych i odważnych, aby ją pokonać.  Najmłodsze przedszkolaki, dla których był to pierwszy samodzielny (czyli bez rodziców) wyjazd, zajęły Strefę Malucha, gdzie bezpiecznie bawiły się. W czasie dwugodzinnego pobytu w Hula Parku, spędzonego na aktywnych zabawach ruchowych, był czas na przerwę i słodki poczęstunek.  Pobyt bardzo szybko dobiegł końca i nadszedł czas pożegnania się z tym niezwykle atrakcyjnym miejscem. Dzieci  do przedszkola wróciły zmęczone zabawami, ale pełne niezapomnianych wrażeń.