Grupa "Słoneczka"



04.09.2017

Zamierzenia na wrzesień

Zamierzenia na październik

Zamierzenia na listopad

Zamierzenia na styczeń

Zamierzenia na luty

Zamierzenia na marzec

Rozkład materiału od 23.03 do 31.03

Karty pracy (23.03-31.03)

Rozkład materiału 01.04-10.04

Karty pracy (01.04-10.04)

Pole, rośliny uprawne - prezentacja

Zestaw aktywności 20.04-24.04

Zestaw aktywności 14.04-17.04

Zestaw aktywności 27.04-30.04

Jak powstaje książka? prezentacja

Zestaw aktywności 04.05-08.05

Polskie krajobrazy - prezentacja

Zestaw aktywności 11.05-15.05

Zestaw aktywności 18.05-22.05

Zestaw aktywności 25.05-29.05

Zestaw aktywności 1.06-5.06

Zestaw aktywności 08.06-12.06

Zestaw aktywności 15.06-19.06

Zestaw aktywności 22.06-30.06