Grupa "Żabki"



04.09.2017

Zamierzenia na wrzesień

Zamierzenia na październik

Zamierzenia na listopad

Zamierzenia na styczeń

Zamierzenia na luty

Zamierzenia na marzec

Zadania dla dzieci 23.03.-27.03

Zadania dla dzieci 30.03-01.04

Zadania dla dzieci 02.04

Zadania 06.04-08.04

Zestaw aktywności 09.04-10.04

Zestaw aktywności 14.04-17.04

Zestaw aktywności 20.04-24.04

Zestaw aktywności 27.04-30.04

Zestaw aktywności 04.05-08.05

Zestaw aktywności 11.05-15.05

Zestaw aktywności 18.05-22.05

Zestaw aktywności 25.05-29.05

Zestaw aktywności 1.06-5.06

Zestaw aktywności 08.06-12.06

Zestaw aktywności 15.06-19.06

Zestaw aktywności 22.06-30.06