Goście w przedszkolu "CYRK SZOK"

Goście w przedszkolu  "Cyrk Szok"

We wtorek 23.11.2021 r. na dzieci z Publicznego  Przedszkola w Przytyku czekała niesamowita niespodzianka. Do przedszkola zawitał cyrk "SZOK". Spotkanie z tym cyrkiem to był prawdziwy szok radości dla dzieci. Przez cały występ dzieci były rozradowane i roześmiane. Występy i akrobacje cyrkowców doprowadziły do łez śmiechu nie tylko dzieci...:-) Akrobacje , żonglerka z piłkami i kręglami, to tylko niektóre z atrakcji które dzieci miały możliwość zobaczyć. Największe wrażenie zrobił na dzieciach żywe zwierzęta np. pokaz gołębi wykonujących akrobacje. Ptaki wiedzione przez ich „treserkę” pokazywały niesamowite sztuczki, jak na przykład przechodzenie przez obręcze, chodzenie po drabince. Kiedy ptaki powróciły za kulisy na scenie pojawiły się pieski, których występ również był niezwykły i wciągający.  Podczas występu cyrkowców nie zabrakło także zaangażowania dzieci, które z radością i wielką ochotą poddawały się różnym sztuczką naszych akrobatów. Wiele śmiechu wzbudził klaun, który swym zachowaniem i śmiesznym wyglądem zachęcał do wspólnej zabawy. Ostatnim punktem programu był występ ogromnego, białego misia! Kiedy nikt się tego nie spodziewał, pojawił się na środku sali i zaczął tańczyć! Podbiegał w stronę widowni, która emocjonalnie reagowała na jego widok. Ogromna tańcząca biała maskotka misia wywołała u przedszkolaków zachwyt. Spotkanie to dostarczyło dzieciom wiele niesamowitych wrażeń, a po powrocie do sal dzieci od razu zabrały się do ćwiczeń w żonglowaniu. Ten dzień z pewnością na długo pozostanie w pamięci naszych przedszkolaków.

26.11.2021