Festyn "Postaw na rodzinę"

FESTYN RODZINNY

Dnia 9 czerwca 2019 r. na stadionie sportowym w Przytyku odbył się Gminny Festyn Postaw na rodzinę, który organizowany jest z okazji Dnia Dziecka. Kolejny raz Publiczne Przedszkole włączyło się w przygotowania do tego wydarzenia, wykonując dekorację, prowadząc konkursy sportowe oraz zabawiając dzieci w kąciku dla najmłodszych. Trzy grupy przedszkolne  zaprezentowały swoje umiejętności taneczne , występując na scenie. Grupa Smerfy zatańczyła taniec do muzyki disco,  Żabki - ,,Poszło dziewczę po ziele", natomiast Pszczółki zatańczyły do muzyki hip - hop. Po występach nauczyciele z Publicznego Przedszkola z Przytyka zaprosili najmłodszych uczestników festynu wraz z rodzicami do konkursów sportowych. Wszyscy uczestnicy ci najmłodsi, jak i ich rodzice otrzymali słodką nagrodę pocieszenia. Natomiast zwycięzcom nagrody oraz medale wręczył wójt Gminy Przytyk Dariusz Wołczyński. W tym dniu na dzieci czekało mnóstwo atrakcji w postaci dmuchanych zjeżdżalni, przejażdżki na koniu, pływania w kolorowych łódeczkach, malowania twarzy, włosów i zabaw w kąciku plastycznym.

09.06.2019