Festyn "Postaw na rodzinę"

FESTYN RODZINNY

Dnia  10 czerwca na stadionie sportowym w Przytyku odbył się Gminny Festyn Postaw na rodzinę. W tym roku trzy grupy przedszkolne  prezentowały swoje umiejętności , występując na scenie. Grupa Smerfy zatańczyła taniec afrykański, Słoneczka  - ,,W moim ogródeczku", natomiast Pszczółki zatańczyły do piosenki Krzysztofa  Krawczyka Parostatek. Po występach nauczyciele z Publicznego Przedszkola z Przytyka zaprosili najmłodszych uczestników festynu wraz z rodzicami do konkursów sportowych. Przeprowadzono konkurencje, w których dzieci musiały  wykazać się szybkością, zwinnością oraz precyzją w pokonywaniu torów przeszkód. Rodzice również brali udział w konkursach. Wszyscy uczestnicy ci najmłodsi i ich rodzice otrzymali słodką nagrodę pocieszenia czyli lizaki.  Natomiast zwycięzcom nagrody oraz medale wręczył wójt Gminy Przytyk Dariusz Wołczyński. W tym dniu na dzieci czekało mnóstwo atrakcji w postaci dmuchanych zjeżdżalni, kolorowych łódeczek, samochodzików, malowania twarzy, włosów i zabaw z bańkami mydlanymi.

11.06.2018