DZIEŃ MISIA W PRZEDSZKOLU

W dniu 25 listopada przedszkolaki ze starszych i młodszych grup uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Pomimo zmieniającego się świata i coraz nowocześniejszych zabawek, moda na misie nadal nie przemija. Każde dziecko ma w domu swojego małego lub dużego, białego, brązowego, żółtego lub różowego Misia . A każdy piękny i wyjątkowy. W tym wyjątkowym dniu przedszkolaki poznały historię Dnia Pluszowego Misia, wspólnie recytowały wierszyki o misiach, bawiły się przy piosenkach o misiach, degustowały słodki miodek i  czytały lub oglądały bajki, których głównymi bohaterami były Misie. Najmłodsze przedszkolaki, których patronem jest właśnie „Miś” miały możliwość zrobienia sobie zdjęcia w fotobudce z wizerunkiem Misia, natomiast starsze przedszkolaki wykonały piękne prace techniczno-plastyczne dotyczące postaci Misiów. Ten dzień był  pełen uśmiechu oraz wspólnej zabawy. Mamy nadzieję, że to wielkie misiowe przyjęcie zostanie we wspomnieniach dzieci na długi czas.

26.11.2020