Dzień otwarty w Smerfach

DZIEŃ OTWARTY

Realizując  zadania z Rocznego Planu Pracy Przedszkola ,, Z matematyką, informatyką i ekologią za pan brat", w grupie Smerfy zostały zorganizowane warsztaty plastyczne dla rodziców ,, Dobre rady na odpady".  Przybyli na zajęcia otwarte rodzice oraz babcie i dziadkowie mieli okazję przekonać się,  jak dużą wiedzę na temat segregacji odpadów, ponownego wykorzystania niektórych niepotrzebnych przedmiotów mają dzieci.  W czasie zajęć wspólnie zastanawialiśmy się, jak chronić naszą planetę, przyrodę, która nas otacza, tańczyliśmy z gazetami, bawiliśmy się kulkami z gazet.  Następnie wszyscy zabrali się do pracy plastycznej, której tematem było wykorzystanie rolki po papierze toaletowym. Dzieci tworzyły przy pomocy dorosłych przyborniki na kredki. Powstały kolorowe i pomysłowe Minionki, samochodziki, motylki, kotki. Dziękujemy za przybycie, dzieciom zawsze sprawia dużą radość obecność bliskich na zajęciach otwartych.

15.10.2017