Dzień otwarty w Biedronkach

ZAJĘCIA OTWARTE

Dnia 18 października w grupie Biedronki odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców ,, Dobre rady na odpady”. Przedszkolaki z niecierpliwością oczekiwały przybycia rodziców, a podczas zajęć każdy starał się zaprezentować jak najlepiej. Zajęcia otwarte dały rodzicom możliwość obserwacji własnego dziecka na tle grupy rówieśniczej, ich aktywności, koncentracji uwagi, zasobu wiadomości i umiejętności. Dzieci miały okazje wykazać się jak już dużą wiedzę posiadają na temat segregacji śmieci, sposobu ponownego wykorzystania odpadów. Rodzice z wielkim zaangażowaniem wspólnie z dziećmi wykonali instrumenty muzyczne z przyniesionych na zajęcia odpadów. Poszły w ruch pudełka, papierowe rolki, rurki, cekinowe ozdoby, ryż, butelki po napojach, wstążki i powstały wspaniałe instrumenty muzyczne - gitary, fleciki, grzechotki, bębenki, a nawet bębenko-grzechotka.Wszystkim rodzicom obecnym na zajęciach serdecznie dziękujemy.

24.10.2017