Dzień otwarty w Żabkach

DZIEŃ OTWARTY

Dnia 25 października w grupie „Żabki” odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców pod hasłem „Przyjaciel przyrody żabki z odpadów tworzy”. Wszystkie dzieci, uradowane przybyciem rodziców, powitały ich serdecznie wspólną piosenką w kole i z ogromnym zaangażowaniem brały udział w zajęciach. Przedszkolaki podczas tego spotkania miały okazję zaprezentować swoją wiedzę na temat segregacji odpadów, a także wykazać się wrażliwością związaną z pięknem przyrody. Dzieci zachęcone do dbania o środowisko, świadome tego w jaki sposób mogą to robić, stworzyły wraz z rodzicami „żabkę grzechotkę”. Przy użyciu butelek plastikowych, korków, kolorowych cekinów, klejów brokatowych, wstążek, bibuły, kolorowego papieru oraz wyobraźni powstały piękne, kolorowe grzechotki. Wspólnie wykonana praca i obecność bliskich w przedszkolu, sprawiły dzieciom wiele radości.

Wszystkim rodzicom serdecznie dziękujemy za przybycie i poświęcony czas.

28.10.2017