Dzień Mamy i Taty

KOCHAMY NASZYCH RODZICÓW

Mama i tata to wielkie słowa, które są synonimem miłości, dobra, ciepła rodzinnego i szczęścia. Mama i tata to pierwsze słowa każdego dziecka, dla którego rodzice to najważniejsze osoby w jego życiu.  Należy więc dbać, troszczyć się i pielęgnować więź między dzieckiem a rodzicem. Dlatego też co roku w naszym przedszkolu wychowawcy pomagają dzieciom wyrazić ich miłość do rodziców organizując Dzień Mamy i Taty. Dnia 24.05.2019r. wszystkie dzieci słowem, piosenką i tańcem wyraziły miłość i wdzięczność za matczyną dobroć i cierpliwość, za serce, które tak wiele rozumie , a także za mądrość  i ojcowski autorytet. Cała uroczystość została zorganizowana na hali sportowej w Publicznym Gimnazjum w Przytyku. Prowadzące akademię nauczycielki : Ewelina Markowska - Ślufarnik  i Katarzyna Błaszczyk, zadbały o podniosły charakter uroczystości, która rozpoczęta została polonezem, w wykonaniu dzieci z grupy Biedronki. Każda grupa pięknie zaprezentowała swoje umiejętności wokalno - taneczne oraz znajomość języka angielskiego. Po wspaniałych występach na twarzach rodziców zauważyć można było tylko jedno – wzruszenie i dumę ze swoich pociech. Podczas wręczania własnoręcznie wykonanych upominków całusom   i uściskom nie było końca. Po zakończonym programie artystycznym, dzieci zaprosiły rodziców na słodki poczęstunek. Uroczystość przebiegła w miłej i ciepłej atmosferze  i na pewno na długo zapadnie w pamięci dzieci, jak  i rodziców.