Dzień Kobiet

DZIEŃ KOBIET W PRZEDSZKOLU

8 marca to wyjątkowy dzień w roku. Wtedy swoje święto obchodzą wszystkie kobiety, zarówno te duże, jak i te małe. Tego dnia kobiety otrzymują prezenty i życzenia a wszyscy chłopcy są dżentelmenami i swoim koleżankom sprawiają tego dnia radość. W tym roku Święto Kobiet przypadło na niedzielę dlatego nasze przedszkolaki świętowały już w piątek 6 marca. Pani Wioleta i Alicja planując ten wyjątkowy dla dziewczynek dzień, zwróciły szczególną uwagę, aby chłopcy w tym dniu czuli się organizatorami tego święta. Jak na prawdziwych dżentelmenów przystało chłopcy tego dnia byli wyjątkowo uprzejmi, uczynni i sympatyczni. Starali się zachwycić dziewczynki swoimi umiejętnościami tanecznymi i artystycznymi. Grupa Krasnoludki i Pszczółki wprowadziły uroczysty nastrój, prezentując przygotowane na tę okoliczność wiersze,  śpiewając  piosenki oraz wykonując układ taneczny. Dziewczynki z każdej grupy otrzymały również drobne upominki a także piękne laurki. Dzień Kobiet w naszym przedszkolu upłynął  w bardzo miłej atmosferze o czym świadczyły uśmiechnięte buzie przedszkolaków.

08.03.2020