Dzień Kobiet

DZIEŃ KOBIET

Święto Kobiet jest corocznie obchodzone w naszym przedszkolu. 8 marca radosna atmosfera w każdej grupie panowała już od samego rana. Chłopcy ze szczególnym zaangażowaniem starali się, aby ten dzień uczynić wyjątkowo miłym i z tego powodu na dziewczęcych buziach malował się uśmiech. Obchody tego wyjątkowego dnia miały swoje zwieńczenie w uroczystości przygotowanej przez dzieci z grupy Smerfy. Przedszkolaki przygotowały program artystyczny, w którym widzowie mogli obejrzeć scenki, przybliżające sposoby obchodzenia Dnia Kobiet od czasów Adama i Ewy aż do czasów współczesnych.  Chłopcy pod kierunkiem swojej wychowawczyni przygotowali dla dziewczynek i pań pracujących  w przedszkolu układ taneczny do piosenki ,,Wymarzona". Dzieci odświętnie ubrane w czarne kapelusze zatańczyły dla wszystkich kobiet - taniec na krzesełkach. Tancerze nagrodzeni zostali uśmiechem i wielkimi brawami. Na zakończenie uroczystej akademii chłopcy złożyli życzenia i wręczyli paniom pracującym w przedszkolu tulipany. W dniu swojego święta wszystkie dziewczynki i panie usłyszały wiele miłych słów od przedszkolaków, którzy spisali się na medal!

08.03.2019