KOCHAMY NASZE BABCIE I DZIADZIUSIÓW

Dzień Babci i Dziadka w naszym przedszkolu na stałe wpisany jest w kalendarz imprez przedszkolnych i obchodzony jest co roku bardzo hucznie. Mimo, że za oknem zima, mróz, jest to najcieplejszy dzień w roku, który sprawia wszystkim ogromną radość, wywołuje uśmiechy na twarzach, powoduje , że małe serduszka dzieci biją szybciej, a Babcia i Dziadek ze wzruszeniem słuchają czułych słów, kierowanych pod ich adresem. W każdej grupie wiekowej przedszkolaki przygotowały programy artystyczne. W większości były to wiersze, piosenki, inscenizacje związane tematycznie z tymże świętem oraz tańce.  W ten sposób dzieci mogły wyrazić kochanym Babciom i Dziadkom, swoją wdzięczność za trud, cierpliwość, miłość włożone w ich wychowanie. Dumni dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali występy swoich wnuków, a przedszkolaki pełniły rolę gospodarzy. Niejednej babci i dziadkowi, łezka kręciła się w oku. To były naprawdę wyjątkowe dwa  dni, pełne uśmiechu, radości i dumy. Po występach goście oraz dzieci zostali zaproszeni na przygotowany przez mamy słodki poczęstunek. A na koniec  każdego występu  dzieci odśpiewały Sto lat, wręczyły swoim ukochanym babciom i dziadkom własnoręcznie przygotowane upominki i laurki. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami. Dziękujemy szanownym gościom za przybycie!!!

23.01.2019