,,Czas rozwinąć skrzydła"

Dnia 23 czerwca 2021 roku w Publicznym Przedszkolu w Przytyku odbyło się uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2020/2021. Dzieci w grup: Biedronki, Motylki oraz Krasnoludki zaprezentowały ostatnie w tym roku szkolnym swoje występy artystyczne, będące podsumowaniem ich całego pobytu w przedszkolu.
Starszaki podkreślając powagę chwili pięknymi strojami galowymi, rozpoczęły uroczystość od tańca narodowego – poloneza, kolejno dumnie recytowały wierszyki oraz wspólnie śpiewały piosenki. W swoich występach dzieci również żegnały Dyrektora Przedszkola panią Anetę Szczepanik, swoich wychowawców panią Karolinę Witkowską, panią Ewelinę Wziątek, panią Kamilę Kiljanek oraz panią Alicję Kazimierską, wszystkich nauczycieli przedszkola, pracowników oraz swoich młodszych kolegów i koleżanki. Dzieci uświetniły również swój występ dwoma układami tanecznymi, których dzielnie
i wytrwale uczyły się podczas zajęć tanecznych organizowanych w naszym przedszkolu przez firmę „Frajda”. Na koniec pani Dyrektor podziękowała wszystkim dzieciom za wspólnie spędzone lata w przedszkolu i życzyła wszystkim sukcesów w dalszej nauce w szkole.
Każdy przedszkolak otrzymał pamiątkowy dyplom ukończenia przedszkola, książeczkę oraz drobne upominki na pamiątkę mile spędzonych lat w przedszkolu. Ten dzień był dla każdego pełen emocji, uśmiechu, radości ale także wzruszeń i łez.
Wszystkim przedszkolakom życzmy bezpiecznych wakacji, pełnych przygód, a dzieciom rozpoczynającym szkolny etap edukacji samych sukcesów w nauce i wspaniałych wspomnień
z pobytu w przedszkolu.
POWODZENIA ! Będziemy za Wami tęsknić!

25.06.2021