Bal walentynkowo-karnawałowy

BAL WALENTYNKOWO - KARNAWAŁOWY

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. Bal walentynkowo -  karnawałowy w naszym przedszkolu odbył się 14 lutego. Jest to atrakcja bardzo lubiana przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.  Tego dnia  już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe, bajkowe postacie.   Wystrój sali tanecznej nawiązywał do Walentynek i wprowadzał w wesoły nastrój. Kiedy pojawiły się pierwsze rytmy wesołej muzyki, to wszystkie przedszkolaki z wielką ochotą rozpoczęły pląsy i tańce. Przebierańcy bawili się znakomicie. Wielką atrakcją dla dzieci podczas balu były zabawy i konkursy, w których wszyscy wzięli bardzo chętnie udział. Podczas balu Pani Dyrektor wręczyła dzieciom dyplomy, drobne upominki za udział w akcji charytatywnej ,, Góra grosza". Cały bal karnawałowy przebiegł w miłej, serdecznej atmosferze i dostarczył niezapomnianych wrażeń. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie  w przygotowanie pięknych balowych strojów.

14.02.2019